(+90) 376 213 11 59

info@akper.com.trİhracat Yöntemleri
Anasayfa İhracat Yöntemleri

Perlit Paketlenmesi ve Ambalajlanması; işinde uzmanlaşmış deneyimli çalışanlarımız tarafından yapılır. Paketleme yaparken, ürünün nem oranının standartlara uygun olduğunu kontrol ederiz.

Ürünlerimiz müşterimize ulaşana kadar uygun şartlarda saklanır ve depolanır;

Standart paketlerimiz Bigbag’ler (1200-1250-1350 kgs max.), PP çuvallar (20-25-40-50 kgs) ve (25 kgs)kâğıt torbalardadır.

Ürünler konteynerlere yüklenmeden önce ahşap veya plastik paletlerin üzerine konulabilir.

Kalite kontrol sorumlularımız, Perlit Enstitüsü ile ASTM tarafından belirlenmiş standartlara uygun olarak elek analizi ve diğer ilgili testleri düzenli olarak yaparak üretim kalitesini ve standardını en üst seviyede tutmak için çalışırlar.

Akper Madencilik, ham perlit ve genleşmiş perliti modern prosesler ile işleyerek, katma değeri çok yüksek bir endüstriyel mineral haline getirmek için sürekli olarak AR-GE faaliyetlerini sürdürecektir.

Akper Madencilik tarafından üretilen tüm perlit ürünleri genel anlamda inşaat, filtrasyon, döküm, tarım ve kryojenik yalıtım endüstrilerinde kullanılmaktadır.

Akper Madencilik 20’lik ve 40’lık Konteyner Yüklemeleri için Kocaeli EVYAP PORT, SAFİPORT, GÜBRETAŞ PORT limanındaki Terminallerden ayarlamaktayız. Ayrıca İstanbul AMBARLI PORT, Mersin PORT, işletmemizin yüklemeler için kullandığı terminallerdir.

Dökme Perlit Cevheri yüklemelerimiz için Zonguldak PORT (Limanı) ve Bartın(PORT) Limanı terminallerimizden sağlamaktayız.

SAMSUN PORT limanına ise Dökme ve Konteyner yüklemelerimiz için kullanmaktayız.

Akper Madencilik Deniz Nakliyelerini 20’lik konteyner ve 40’lık konteyner içinde 25 kg. çuvallar, 40 kg. çuvallar, 50 kg. çuvallar ve 1250 kg.-1350 kg Bigbag’ler içinde yüklemektedir. Ayrıca Paletli ve paletsiz olarak konteynerlere yüklenebilir. Yüklemelerin, zarar görmesini önlemek için çok titiz olan çalışanlarımız yüklenmelerinizi dikkatlice yürütür.

Firmamız ihracat yüklemelerinde tüm limanları kullanmaktadır. Genel olarak tercih edilen uluslararası yüklemelerimiz için tercih edilen limanlar hakkında detaylı bilgiyi ilgili linklerden alabilirsiniz.

Yılport,Kocaeli Limanı

http://www.yilport.com/?lang=en#

Evyapport,Kocaeli Limanı

http://www.evyapport.com/contact.php

Kumport,İstanbul Limanı

http://www.kumport.com.tr/ENG/index.html

Mardaş Port,İstanbul Limanı

http://www.mardas.com.tr/LimanIsletme/mardas.aspx?id=8&lang=tr

Samsunport,Samsun Limanı

http://www.samsunport.com.tr/index.html

Hopaport,Artvin Limanı

http://www.hopaport.com.tr/

Mersinport,Mersin Limanı

http://www.mersinport.com.tr/

Bizi Arayın (+90) 376 213 11 59

Bizi Arayın (+90) 376 213 11 59

MERKEZ: Atatürk Bulvarı Şeyh İsmail Rumi İşhanı B / Blok Kat:1 No:6 ÇANKIRI/TÜRKİYE
FABRİKA: Kastamonu Yolu 12.Km ÇANKIRI/TÜRKİYE
(+90) 376 213 11 59
+90 376 213 72 87
General Subject / Genel
info@akper.com.tr
Domestic Sales / Yurtiçi Satış
sales@akper.com.tr
Export Sales / Yurtdışı Satış
export@akper.com.tr

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

2021 AKPER MINING INDUSTRY TRADE CO.LTD

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Akper Perlit'in önceden yazılı iznine tabidir. Her hakkı saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ