(+90) 376 213 11 59

info@akper.com.trKURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

TARİHÇE

Şirketimiz 1993 yılında Akper Madencilik İnşaat Sanayi Taahhüt Ticaret Ltd. Şti. adı altında Çankırı da kurulmuştur. İç Anadolu bölgesinde bulunan zengin perlit yataklarını işletmek amacıyla kuruluşundan bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda 1993 yılında Perlit Genleştirme Tesisini kurarak Genleşmiş Perlit üretimine başlamıştır.Kısa zamanda pazar payını büyütmüş, müşteri potansiyelini yükseltmiş, öz sermayesini artırarak güçlü bir şekilde pazarda yerini almıştır.

Artan pazarla birlikte firmamızda gün geçtikçe büyümüş ve aynı bölgede ikinci tesisinin temellerini atarak Ham Perlit Kırma – Eleme Tesisini kurmuştur. Böylece Kırılmış Elenmiş (Tasnif Edilmiş) Perlit üretimine de başlamıştır.  2005 yılına gelindiğinde bölgenin en kaliteli ve zengin rezervlerine sahip Çankırı-Orta(Kalfat) bölgesinde perlit madeni ocağını açmış, entegre bir tesis kazandırılmıştır.  Firmamız kurulduğu tarihten itibaren portföyünü sürekli açık tutmakta ve geliştirmektedir.

Üretmiş olduğu ürünleri müşterilerine sorunsuz şekilde ulaştırmayı ve hızlı teslimat yapmayı hedeflediği, bu amaçla yola çıkarak 1995 yılında kendi şirket bünyesi içerisinde taşımacılık (nakliye) hizmetleri vermeye başladığı nakliye filosuna kısa zaman yeni araçlar da katmasıyla büyük bir dağıtım filosu oluşturmuştur. 

 

Kurumsal

1993 yılından bu yana konusunda uzman, deneyimli kadrosuyla yüksek kalitede Ham Perlit, Kırılmış-Elenmiş (Tasnif Edilmiş) Perlit ve Genleştirilmiş Perlit üretimi yapmaktayız. Başta inşaat sektörü olmak üzere sanayi sektörü, tarım sektörü ayrıca gıda, kimya, tekstil ve demir-çelik sanayinin ihtiyaç duyduğu Ham Perlit ve Genleştirilmiş Perlit ihtiyacını karşılamaktayız. Referansları arasında Türkiye’nin sektörlerinde lider olan şirketleri ve kuruluşları yer almaktadır.

İlke ve değer stratejilerine bağlı kalarak kaliteden ödün vermeksizin çok çalışmamızın bizi bu noktaya taşıdığının grup olarak inancı içerisindeyiz.Yeniliklere açık kimliğiyle ulaşılması güç hedefler koyan, müşteri odaklı çalışan, kaliteli üretim yapan, hedefleri doğrultusunda geleceğe yürüyen bir firmayız.

vision

MİSYONUMUZ

Kaynaklarımızı etkin bir biçimde kullanarak sürdürülebilir büyüme potansiyelimizi kaliteli, yenilik ve gelişmelere açık kalarak artırmak. İlkeleri ve değer stratejilerine bağlı kalarak bu doğrultuda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, sürekli en iyiyi arayan ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir Türk şirketi olmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

Farklılıklar ortaya koymak ve kalıcı üstünlükler sağlayarak sektörde lider olmak. Etkinliğimizi sürekli artırarak tedarikçiliğini üstlendiğimiz güçlü markaların kalitelerini sürekli artırmalarına katkıda bulunmak. Mevcut ihtiyaçlarına ve fazlasına cevap vererek Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında tanınan bir marka olmaktır.

Bizi Arayın (+90) 376 213 11 59

Bizi Arayın (+90) 376 213 11 59

MERKEZ: Atatürk Bulvarı Şeyh İsmail Rumi İşhanı B / Blok Kat:1 No:6 ÇANKIRI/TÜRKİYE
FABRİKA: Kastamonu Yolu 12.Km ÇANKIRI/TÜRKİYE
(+90) 376 213 11 59
+90 376 213 72 87
General Subject / Genel
info@akper.com.tr
Domestic Sales / Yurtiçi Satış
sales@akper.com.tr
Export Sales / Yurtdışı Satış
export@akper.com.tr

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

2021 AKPER MINING INDUSTRY TRADE CO.LTD

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Akper Perlit'in önceden yazılı iznine tabidir. Her hakkı saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ